Szymon Mamrot - Kierownik projektu e-CODEX w Polsce oraz koordynator obszaru e-Justice e-SENS w Polsce, specjalista w dziale Centrum Elektronicznej Gospodarki Instytutu Logistyki i Magazynowania (ILiM). Posiada bogate doświadczenie w kierowaniu projektami z zakresu e-administracji. W chwili obecnej oprócz projektu e-CODEX i e-SENS zaangażowany jest w wiele innych przedsięwzięć, m.in projwkt ePK. Jego kompetencja i fachowość przyczyniają się do perfekcyjnej pracy wszystkich członków zespołu. 
Szymon
Katarzyna
Katarzyna Rzyszczak - Koordynator działań marketingowych i komunikacyjnychą w projekcie e-SENS i e-CODEX. Specjalista w dziale Centrum Elektronicznej Gospodarki (ILiM), w projektach unijnych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych, działa od kilku lat. Dzięki częstym międzynarodowym kontaktom z partnerami z krajów uczestniczących w projekcie na bieżąco raportuje działania Polski w promocji rezultatów projektu. Rzetelność i koleżeństwo to cechy, którymi zjednuje cały zespół, nie tylko w Instytucie, ale też międzynarodowych partnerów.
Lucyna Łuczak-Noworolnik - Radca prawny, czuwa, aby realizacja projektu była zgodna z literą prawa. W projekcie oprócz zagadnień prawniczych, prowadzi warsztaty dotyczące elektronicznych postępowań sądowych. Najsympatyczniejszy, a zarazem dysponujący fachową wiedzą z zakresu prawa wykładowca jakiego projekt pozyskał do realizacji swoich zadań.
Lucyna
Eliza
Eliza Brzezińska - Specjalista w dziale Centrum Elektronicznej Gospodarki (ILiM), w zespole zajmuje się działaniami promocyjnymi i marketingowymi. Na terenie całego kraju organizuje warsztaty dotyczące elektronicznych postępowań sądowych oraz inne wydarzenia związane z projektami e-CODEX i e-SENS.
Artur Kośmider - Specjalista w dziale Centrum Elektronicznej Gospodarki (ILiM), w projekcie e-CODEX  i e-SENS odpowiada za poprawne działanie i integrację Platformy informatycznej wraz ze stroną internetową. Nadzoruję i kontroluje funkcjonowanie systemu informatycznego oraz administruje Platformą. Artur w każdej chwili gotowy jest Wam pomóc w sprawach technicznych i informatycznych. 
Artur

 

 

Zespół
Praca
Razem